Bungee katapult Plzeň

Bungee katapult Plzeň

Bungee katapult Plzeň Vám přináší tým proškolených a zkušených profesionálů s tím nejkvalitnějším vybavením. Díky tomu nemusíte žádný strach. Vše Vám ochotně vysvětlí a provedou Vás celým zážitkem. Pokud ale čekáte klasický skok z výšky do hlubin neznáma, jste na omylu. Katapult je netradiční totiž tím, že nikam skákat nebudete. A v čem tedy spočívá celý zážitek a co vlastně rozproudí adrenalin ve Vaší krvi?

Do výšky až 36 metrů budete přímo vystřeleni raketovou rychlostí. Připravení nebudete ani o chvíli volného pádu. Bušení srdce a příjemný strach jsou zaručené. Právě pro bušení srdce a fyzickou náročnost je důležité, aby jste byli ve skvělé zdravotní kondici. Pro Vaše bezpečí a nosnost používaného zařízení je také stanoven váhový limit 50 až 110 kg. Ať už hledáte adrenalinový zážitek pro sebe, nebo své milované, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy a domluvíme si vhodný termín. Budeme se na Vás těšit v Plzni.


Větší zážitek nabízí opravdový bungee jump!

Bungee jumping Plzeň probíhá pro mnohé překvapivě z plošiny jeřábu. Jde tak o něco speciálního protože už jen vylézt nahoru chce dostatek kuráže! Stejně tak jako se vrhnout střemhlav z 50 metrů dolů. I takové možnosti dnes jsou! Navíc si můžete bungee vyzkoušet nejen o samotě, ale i v tandemu! Více o bungee v Plzni