Bungee houpačka Chomutov

Kieneova houpačka - bungee houpačka Chomutov

Bungee houpačka Chomutov je naprosto dokonalým vynálezem, který nadchne nejen příznivce bungee jumpingu, ale také ty, kdo si na něj ještě netroufají, ale přesto by rádi zažili pořádný a ničím nebrzděný let vzduchem. Přesně takový prožitek vám dopřeje takzvaná Kienova houpačka, která funguje na principu kyvadla a budete se na ní cítit jako malinký červíček na obří houpačce. Dozvědět se více o bungee houpačce


Jak bungee houpačka probíhá?

Bungee jumping i start houpání probíhá z mostu nad řekou Hačka. Lano je přivázáno ve středu mostu, vy se necháte upevnit do postroje a pak na výzvu „JUMP!“ skočíte dolů. Čeká vás zcela volný a lanem nijak nebrzděný pád až k hladině, která se nachází o 62 metrů níž. Je to let jako žádný jiný, zrychlí vám tep, vyplaví do krve adrenalin a ve tváři se vám na setinu vteřiny mihne děs, který je vzápětí vystřídán úžasem a nadšeným ječením. Tohle je ta nejúžasnější houpačka na celém světě! Bungee houpačka samozřejmě nepřináší jen požitky známé z dětských hřišť. Tahle specialitka vám umožní proletět se do neskutečné hloubky, a to až rychlostí 110 kilometrů za hodinu. Připravte se na přetížení 2G a tak nečekané pohledy na svět i nebesa, že se vám o tom ani nesnilo.


Kdo může bungee houpačku v Chomutově absolvovat?

Kienova houpačka je mírnější a modernější formou bungee jumpingu a je vhodná i pro ty, které střemhlavý a nezastavitelný pád do hlubin děsí. Houpání přece miluje každý! Ale i tak tento extrémní zážitek není určen úplně pro každého, vyžaduje dobrý zdravotní stav a je na každém člověku, aby předem zvážil, jestli to zvládne, jestli to vydrží jeho tělo a uprostřed letu nezpanikaří. Ale to se obvykle nestává, protože jakmile překročíte hranu mostu a odhodláte se skočit, už je to jen úchvatná jízda, kterou budete chtít opakovat pořád. A pro ty, kterým nestačí jen pouhé zhoupnutí, je tu ještě možnost rovnou zkombinovat akci na mostě přes řeku Hačka s jinými druhy bungee jumpingu. Když už jste jednou tady, proč si to neužít naplno, tedy i s klasickým skokem? A třeba i s dokonalým videozáznamem, který vám vaše zážitky bude natrvalo připomínat!


Recenze bungee houpačky:

Byl to naprosto úžasný zážitek. Přelézt přes zábradlí, padnout do té hloubky a pak ta neskutečná rychlost zhoupnutí je vážně něco. David P., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete bungee houpačku zažít nebo jí někomu darovat?

Chcete pořídit opravdu originální dárek? Co takhle darovat vzrušující zážitek v podobě bungee houpačky? S dárkovými poukazy můžete tento adrenalinový zážitek předat dál a to s platností minimálně 12 měsíců, takže obdarovaný bude mít spoustu času si vybrat ten pravý okamžik pro svou houpačkový adrenalin. A co víc, abyste zážitkovou houpačku udělali ještě neodolatelnější jsou k dispozici různá dárková balení. Balení nejenže očaruje svým designem a vtipem, ale také představuje první krůček k vzrušení, které obdarovaného čeká. Stačí si představit ten úžas, když si ho rozbalí a zjistí, že bungee houpačka je tou vzrušující výzvou, která ho čeká. Máte to sem kus cesty? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.