Bungee jumping Plzeň

Bungee jumping Plzeň z plošiny jeřábu

Bungee jumping Plzeň probíhá pro mnohé překvapivě z plošiny jeřábu. Jde tak o něco speciálního protože už jen vylézt nahoru chce dostatek kuráže! Stejně tak jako se vrhnout střemhlav z 50 metrů dolů. I takové možnosti dnes jsou! Navíc si můžete bungee vyzkoušet nejen o samotě, ale i v tandemu! Více o bungee v Plzni


Jak bungee jump v Plzni probíhá?

Bungee jumping Plzeň probíhá z jeřábu

Jak jsme naznačili již v úvodu, adrenalin u tohoto zážitku začíná mnohem dříve než u ostatních typů bungee jumpingu (bungee z mostu, věže,..). Na jeřáb totiž musíte nejdřív tzv. „po svých“ vyšplhat! Čím výše stoupáte, tím rychlejší je váš tep a tím více adrenalinu proudí v krvi. Pokud máte strach z výšky, nedoporučujeme se na žebříku dívat dolů. Před samotným skokem dolu proběhne samozřejmě instruktáž, kde se dozvíte vše potřebné. Následně se necháte připoutat, ozve se „3…2…1…JUMP!“, odrazíte se a během vteřiny letíte volným pádem dolů. Lano se po chvíli zastaví, bezpečně nad zemí a vytáhne vás nečekanou rychlostí zase nahoru. To vše se děje ještě několikrát avšak v menší intenzitě. Možná překvapivě si to budete chtít zopakovat což můžete udělat na více místech v ČR. Bungee jumping z jeřábu je zážitkem na celý život!


Kdo může bungee z jeřábu v Plzni absolvovat?

Bungee jump z jeřábu nejen v Plzni je určen pouze pro zcela zdravé jedince. Nevhodný je pochopitelně pro těhotné a pro všechny po těžkých operacích nebo s onemocněním srdce či jiných orgánů. Pokud si nejste svým zdravotním stavem jistí, doporučujeme poradit se s ošetřujícím lékařem. Pro všechny ostatní je to ale něco, co by určitě měli na vlastní kůži zažít, stojí to za to!


Bungee jumping Plzeň – recenze:

Bungee Jumping byl super. Na místě Vás zváží, vše Vám vysvětlí a na závěr dostanete certifikát:). Za mě mohu jedině doporučit :):) Lukáš A., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete bungee zažít nebo někomu darovat?

Hledáte nevšední dárek? Co takhle darovat bungee jumping, ten neskutečný adrenalinový zážitek z výšky? Ať už ho chcete pro sebe nebo pro někoho blízkého, můžete využít dárkové poukazy na bungee jumping splatností minimálně 12 měsíců, což znamená, že obdarovaný bude mít spoustu času si vybrat ten pravý okamžik pro svůj skok. Aby tento zážitek začal už při otevření dárku, je k dispozici možnost elegantního balení dárkového poukazu. Toto balení nejenže dodá na vizuálním efektu, ale zároveň evokuje očekávání toho, co se bude dít. Představte si ten okamžik, kdy obdarovaný bude rozbalovat dárek a tušit, co všechno ho čeká – vzrušení, adrenalin a jedinečný zážitek! Máte to do Plzně kus cesty? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.