Bungee jumping Plzeň

Bungee jumping Plzeň z plošiny jeřábu

Bungee jumping Plzeň probíhá pro mnohé překvapivě z plošiny jeřábu. Jde tak o něco speciálního protože už jen vylézt nahoru chce dostatek kuráže! Stejně tak jako se vrhnout střemhlav z 50 metrů dolů. I takové možnosti dnes jsou! Navíc si můžete bungee vyzkoušet nejen o samotě, ale i v tandemu! Více o bungee v Plzni


Jak bungee jump v Plzni probíhá?

Jak jsme naznačili již v úvodu, adrenalin u tohoto zážitku začíná mnohem dříve než u ostatních typů bungee jumpingu (bungee z mostu, věže,..). Na jeřáb totiž musíte nejdřív tzv. „po svých“ vyšplhat! Čím výše stoupáte, tím rychlejší je váš tep a tím více adrenalinu proudí v krvi. Pokud máte strach z výšky, nedoporučujeme se na žebříku dívat dolů. Před samotným skokem dolu proběhne samozřejmě instruktáž, kde se dozvíte vše potřebné. Následně se necháte připoutat, ozve se „3…2…1…JUMP!“, odrazíte se a během vteřiny letíte volným pádem dolů. Lano se po chvíli zastaví, bezpečně nad zemí a vytáhne vás nečekanou rychlostí zase nahoru. To vše se děje ještě několikrát avšak v menší intenzitě. Možná překvapivě si to budete chtít zopakovat což můžete udělat na více místech v ČR. Bungee jumping z jeřábu je zážitkem na celý život!


Kdo může bungee z jeřábu v Plzni absolvovat?

Bungee jump z jeřábu nejen v Plzni je určen pouze pro zcela zdravé jedince. Nevhodný je pochopitelně pro těhotné a pro všechny po těžkých operacích nebo s onemocněním srdce či jiných orgánů. Pokud si nejste svým zdravotním stavem jistí, doporučujeme poradit se s ošetřujícím lékařem. Pro všechny ostatní je to ale něco, co by určitě měli na vlastní kůži zažít, stojí to za to!


Bungee jumping Plzeň – recenze:

Bungee Jumping byl super. Na místě Vás zváží, vše Vám vysvětlí a na závěr dostanete certifikát:). Za mě mohu jedině doporučit :):) Lukáš A., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete bungee zažít nebo někomu darovat?

Chcete bungee jumping někomu darovat? Je to možné díky dárkovým poukazům a balením s platností min. 12 měsíců. Nevybrali jste si? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.