Bungee katapult Ostrava

Bungee katapult Ostrava

Bungee katapult Ostrava je velmi oblíbeným adrenalinovým zážitkem a také skvělým dárkem pro milovníky netradičních zážitků. Nechat se vystřelit do výšky až 36 metrů a poté prožít volný pád Vám přijde bláznivé a nebezpečné? Nemusíte mít strach. Tento zážitek si zamilovali snad všichni jeho účastníci a provázet Vás bude tým profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti a znalosti. Pokud máte 50 až 110 kg, jste v dobré zdravotní kondici a toužíte po pořádné náloži adrenalinu, nic už Vám nebrání ke splnění svého snu a vystoupení ze své komfortní zóny.

Rozhodli jste se vyzkoušet Bungee katapult Ostrava? Potom už Vám zbývají poslední dva kroky. Kontaktujte nás za účelem získání informací a domluvení termínu a poté ve smluvený den a čas přijde udělat krok blíže k nám a Vašemu adrenalinovému zážitku.


Větší zážitek nabízí opravdový bungee jump!

Bungee jumping Ostrava probíhá poněkud netradičně a to z plošiny jeřábu. Jde o něco naprosto speciálního protože už jen vylézt nahoru je adrenalin! Jen málokdo vyzkoušel tento adrenalinový zážitek, kdy letíte střemhlav dolů z 50 metrů. Ale i takové možnosti dnes jsou! Navíc si můžete bungee vyzkoušet nejen o samotě, ale i v tandemu! Zjistit více o bungee v Ostravě