Bungee jumping Ostrava

Bungee jumping Ostrava z plošiny jeřábu

Bungee jumping Ostrava probíhá poněkud netradičně a to z plošiny jeřábu. Jde o něco naprosto speciálního protože už jen vylézt nahoru je adrenalin! Jen málokdo vyzkoušel tento adrenalinový zážitek, kdy letíte střemhlav dolů z 50 metrů. Ale i takové možnosti dnes jsou! Navíc si můžete bungee vyzkoušet nejen o samotě, ale i v tandemu! Dozvědět se více o bungee v Ostravě


Jak bungee jump v Ostravě probíhá?

Bungee jumping Ostrava probíhá z jeřábu

Jak už bylo naznačeno v úvodu, adrenalin u tohoto zážitku začíná mnohem dřív než u jiných typů bungee jumpingu. Na jeřáb totiž musíte nejdřív vyšplhat! Lze říci, že jde o adrenalinový zážitek 2v1. Čím výše stoupáte, tím zrychluje váš tep a tím více adrenalinu vám proudí v krvi. Pokud jste slabší povahy, nedoporučujeme se na žebříku dívat dolů. Před samotným skokem proběhne instruktáž, necháte se připoutat, ozve se „3…2…1…JUMP!“, odrazíte se a během zlomku vteřiny letíte volným pádem dolů. Najednou se lano zastaví bezpečně nad zemí a vytáhne vás nečekanou rychlostí zase nahoru. To vše se několikrát opakuje v menší intenzitě. Možná překvapivě bude vaším přáním zase si to zopakovat – protože bungee jumping z jeřábu je zážitkem na celý život. Navíc má jednu velkou výhodu – lze ho absolvovat na více místech ČR.


Kdo může bungee z jeřábu v Ostravě absolvovat?

Bungee skok z jeřábu nejen v Ostravě je vhodný pouze pro zdravé jedince. Zcela nevhodný je pochopitelně pro těhotné a všechny po těžkých operacích nebo s onemocněním srdce a jiných orgánů. Pro ostatní je to ale něco, co by určitě chtěli zažít, protože volný pád je stav, který prožívají jen astronauti a piloti a normálním smrtelníkům bývá zapovězen.


Bungee jumping Ostrava – recenze:

Bylo to skvělé, adrenalin a endorfiny se mě držely ještě celý den.  Andrea B., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete bungee zažít nebo někomu darovat?

Pokud zvažujete darovat nezapomenutelný zážitek v podobě bungee jumpingu, máme pro vás skvělou možnost. Dárkové poukazy na bungee jumping jsou ideálním darem pro ty, kteří touží po dobrodružství a adrenalinu. Navíc, aby poskytly co největší flexibilitu, všechny dárkové poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců. Představte si ten okamžik, kdy obdarovaný otevře obálku či dárkové balení a zjistí, co ho čeká – skok do neznáma plný emocí a adrenalinu! Ať už se rozhodnete bungee jump věnovat sobě nebo někomu blízkého, bungee jumping z jeřábu je zážitek, který zanechá stopu na celý život. Máte to sem velký kus cesty? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.