Bungee katapult Olomouc

Bungee katapult Olomouc

Bungee katapult Olomouc je skvělým zážitkovým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Ať už chcete obdarovat sebe, nebo své blízké, s tímto zážitkem rozhodně nešlápnete vedle. V čem se katapult liší od klasického skoku z mostu nebo jeřábu? A co vlastně můžete od tohoto adrenalinového zážitku očekávat? Ujme se Vás velmi ochotný a kvalifikovaný tým lidí, kteří mají dlouholetou praxi a můžete se na ně rozhodně spolehnout.

Celá akce začíná již na zemi a Vy nemusíte hledat odvahu pro skok do prázdna, ale s pořádnou náloží adrenalinu v krvi budete vystřeleni do vzduchu. Užít si tak můžete nejen výšku až 36 metrů, ale také následný volný pád. Zaujal Vás tento zážitek a chcete nás v Olomouci navštívit? Jedinou naší podmínkou, která zajistí Vaši bezpečnost, je váhový limit 50 až 110 kg, dobrý zdravotní stav a věk alespoň 18 let.


Větší zážitek slibuje skutečný bungee jump!

Bungee jumping Olomouc probíhá z plošiny jeřábu. Jde o adrenalinový zážitek 2v1 protože už jen vylézt nahoru chce opravdu hodně kuráže! Stejně tak jako skočit střemhlav z 50 metrů dolů. Musíme dodat, že zcela bezpečně! I takové možnosti dnes jsou! Navíc si bungee jump lze vyzkoušet nejen o samotě, ale dokonce i v tandemu! Více o bungee v Olomouci