Bungee jumping Olomouc

Bungee jumping Olomouc z plošiny jeřábu

Bungee jumping Olomouc probíhá z plošiny velkého jeřábu. Jde tak o adrenalinový zážitek 2v1 protože už jen vylézt nahoru chce opravdu hodně kuráže! Stejně tak jako skočit střemhlav z 50 metrů dolů. Musíme dodat, že zcela bezpečně! I takové možnosti dnes jsou! Navíc si bungee jump lze vyzkoušet nejen o samotě, ale dokonce i v tandemu! Více o bungee v Olomouci


Jak bungee jump v Olomouci probíhá?

Jak jsme zmínili již v úvodu, pravý adrenalin u tohoto zážitku začíná už mnohem dříve. Na jeřáb plošiny totiž musíte nejdřív tzv. „po svých“ vyšplhat! Čím výše stoupáte, tep je rychlejší a tím více adrenalinu proudí v krvi. Jestli máte strach z výšky, nedoporučujeme se z žebříku dívat dolů. Před samotným skokem dolu proběhne samozřejmě nezbytná instruktáž, kde se dozvíte vše potřebné. Nebojte, nic složitého vás nečeká. Následně se necháte připoutat, ozve se „3…2…1…JUMP!“, odrazíte se a během mžiku letíte volným pádem dolů. Lano se po chvilce zastaví, bezpečně nad zemí a vytáhne vás rychle zase nahoru. To vše se děje ještě několikrát avšak v mnohem menší intenzitě. Možná překvapivě si to budete chtít zopakovat což můžete udělat dokonce na více místech v ČR. Bungee jumping a to nejen z jeřábu je zážitkem na celý život!


Kdo může bungee z jeřábu v Olomouci absolvovat?

Bungee jump z jeřábu je pochopitelně určen pouze pro zcela zdravé jedince. Nevhodný je tak pro těhotné a pro všechny po těžkých operacích nebo s onemocněním srdce či jiných orgánů. Nejste jistí svým zdravotním stavem? Doporučujeme poradit se s ošetřujícím lékařem. Pro všechny ostatní je to parádní adrenalin, který nemá s ničím jiným konkurenci.


Bungee jumping Olomouc – recenze:

Byl to naprosto skvělý a nezapomenutelný zážitek. Výšek jsem se nikdy nebála ani když jsem vyjela 50m nad zem a podívala se dolů, ale skočit, to už byla jen odvaha – ruce za hlavu, rozkročit se a ,,vyvrátit se,, směrem dolů – to byla šílenost a nemohla jsem se dočkat, až přestanu padat volným pádem a zachytí mě ta jediná věc co mě držela. Jinak opravdu paráda Ester H., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete bungee zažít nebo někomu darovat?

Chcete bungee jumping někomu darovat? Je to možné díky dárkovým poukazům a balením s platností min. 12 měsíců. Nevybrali jste si? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.