Bungee jumping Olomouc

Bungee jumping Olomouc z plošiny jeřábu

Bungee jumping Olomouc probíhá z plošiny velkého jeřábu. Jde tak o adrenalinový zážitek 2v1 protože už jen vylézt nahoru chce opravdu hodně kuráže! Stejně tak jako skočit střemhlav z 50 metrů dolů. Musíme dodat, že zcela bezpečně! I takové možnosti dnes jsou! Navíc si bungee jump lze vyzkoušet nejen o samotě, ale dokonce i v tandemu! Více o bungee v Olomouci


Jak bungee jump v Olomouci probíhá?

Jak jsme zmínili již v úvodu, pravý adrenalin u tohoto zážitku začíná už mnohem dříve. Na jeřáb plošiny totiž musíte nejdřív tzv. „po svých“ vyšplhat! Čím výše stoupáte, tep je rychlejší a tím více adrenalinu proudí v krvi. Jestli máte strach z výšky, nedoporučujeme se z žebříku dívat dolů.

Bungee jumping Olomouc probíhá z plošiny jeřábu

Před samotným skokem dolu proběhne samozřejmě nezbytná instruktáž, kde se dozvíte vše potřebné. Nebojte, nic složitého vás nečeká. Následně se necháte připoutat, ozve se „3…2…1…JUMP!“, odrazíte se a během mžiku letíte volným pádem dolů. Lano se po chvilce zastaví, bezpečně nad zemí a vytáhne vás rychle zase nahoru. To vše se děje ještě několikrát avšak v mnohem menší intenzitě. Možná překvapivě si to budete chtít zopakovat což můžete udělat dokonce na více místech v ČR. Bungee jumping a to nejen z jeřábu je zážitkem na celý život!


Kdo může bungee z jeřábu v Olomouci absolvovat?

Bungee jump z jeřábu je pochopitelně určen pouze pro zcela zdravé jedince. Nevhodný je tak pro těhotné a pro všechny po těžkých operacích nebo s onemocněním srdce či jiných orgánů. Nejste jistí svým zdravotním stavem? Doporučujeme poradit se s ošetřujícím lékařem. Pro všechny ostatní je to parádní adrenalin, který nemá s ničím jiným konkurenci.


Bungee jumping Olomouc – recenze:

Byl to naprosto skvělý a nezapomenutelný zážitek. Výšek jsem se nikdy nebála ani když jsem vyjela 50m nad zem a podívala se dolů, ale skočit, to už byla jen odvaha – ruce za hlavu, rozkročit se a ,,vyvrátit se,, směrem dolů – to byla šílenost a nemohla jsem se dočkat, až přestanu padat volným pádem a zachytí mě ta jediná věc co mě držela. Jinak opravdu paráda Ester H., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete bungee zažít nebo někomu darovat?

Rádi byste někomu věnovali nevšední zážitek v podobě bungee jumpingu? Tuto možnost vám otevírají exkluzivní dárkové poukazy, které mohou být tím dokonalým dárkem pro všechny, kteří touží po dobrodružství a adrenalinu. Dárkové poukazy mají výhodu platnosti minimálně 12 měsíců, což znamená, že obdarovaný bude mít dostatek času si vybrat tu nejvhodnější chvíli pro svůj bungee skok. Takže pokud chcete darovat něco opravdu mimořádného, nenechte si ujít tuto příležitost a přiveďte někoho na pokraj netradičního dobrodružství, které si bude pamatovat navždy. Máte to sem daleko? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.