Bungee katapult Brno

Bungee katapult Brno

Bungee katapult Brno Vám přinese nejen neuvěřitelný zážitek, ale také nádherné vzpomínky. Milujete ten pocit nervozity a chvění po celém těle? Máte rádi když adrenalin proudí Vaším tělem jako po rozbouřené řece? Potom jste tady správně. Máte za sebou klasický skok Bungee Jumping a bojíte se, že Vás tento seskok již nijak nepřekvapí? Vaše obavy jsou naprosto zbytečné. Do neznáma nebudete skákat, ale budete do něj vystřeleni. Zkušený a ochotný personál Vás pomocí lana vystřelí do výšky až 36 metrů a po cestě zpět na zem si užijete volný pád.

Jaké podmínky musíte plnit, pokud si chcete užít tento netradiční adrenalinový zážitek? Musíte se vejít do váhového limitu 50 až 110 kg, mít dobrý zdravotní stav a Váš věk by měl být alespoň 18 let (nezletilí potřebuju souhlas rodičů).


Větší zážitek je skutečný bungee jump!

Jen málokoho by napadlo skákat střemhlav dolů z 50 nebo dokonce 110 metrů. Ale i takové možnosti dnes jsou! Navíc si můžete bungee jump z jeřábu vyzkoušet nejen sami, ale klidně i v tandemu, což zážitek nejen umocní, ale zaručeně s parťákem ještě víc stmelí. Zjistit více o bungee jumpu Brno