Bungee jumping Brno

Bungee jumping Brno z plošiny jeřábu

Bungee jumping Brno probíhá z plošiny jeřábu a jde o něco naprosto unikátního! Jen málokoho by napadlo skákat střemhlav dolů z 50 nebo dokonce 110 metrů. Ale i takové možnosti dnes jsou! Navíc si můžete bungee jump z jeřábu vyzkoušet nejen sami, ale klidně i v tandemu, což zážitek nejen umocní, ale zaručeně s parťákem ještě víc stmelí. Dozvědět se více o bungee v Brně


Jak bungee jumping v Brně probíhá?

Adrenalin v tomto případě začíná mnohem dřív než u jiných typů bungee skoků. Na most obvykle nemusíte vyšlápnout až od hladiny řeky – zato na jeřáb musíte nejdřív vyšplhat! Jde tedy o adrenalinový zážitek 2v1. Čím výše stoupáte, tím rychlejší je váš tep a tím více adrenalinu vám proudí v krvi. Stačí jeden pohled dolů a budete váhat, jestli tohle vůbec dáte. Dáte!

Následně proběhne instruktáž, necháte se připoutat, ozve se „3…2…1…JUMP!“, odrazíte se a během mžiku letíte volným pádem dolů. V hlavě se v tu chvíli mísí tolik různých až protichůdných emocí – najednou se lano zastaví těsně nad zemí a vytáhne vás nečekanou rychlostí zase vzhůru. To vše je tak nepopsatelný zážitek! Možná překvapivě bude vaším přáním zase si to zopakovat – protože bungee jumping z jeřábu je prostě zážitek na celý život.

Tenhle adrenalinový zážitek má jednu obrovskou výhodu – lze ho absolvovat na více místech ČR.


Kdo může bungee z jeřábu v Brně absolvovat?

Bungee skok z jeřábu je vhodný pouze pro jedince bez zdravotních obtíží. Zcela nevhodný je pro těhotné a pro všechny po nedávných těžkých operacích nebo s onemocněním srdce a jiných vnitřních orgánů. Pro ostatní je to ale něco, co by určitě chtěli zažít, protože volný pád je stav, který prožívají jen astronauti a piloti a normálním smrtelníkům bývá zapovězen.


Bungee jumping Brno – recenze:

Zážitek parádní. Skvělá komunikace s personálem, vše probíhalo hladce, i přes náladové počasí. Je vidět, že to dělají profesionálové. Michaela K., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete bungee zažít nebo někomu darovat?

Pokud byste chtěli bungee někomu darovat, je to možné díky dárkovým poukazům a balením s platností min. 12 měsíců. Nevybrali jste si? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.