Bungee jumping Chomutov

Bungee jumping Chomutov

Bungee jumping Chomutov patří k nejadrenalinovějším lokalitám, odkud můžete skákat a kde můžete prožít nejdivočejší let svého života. Z mostu nad říčkou Hačka u Chomutova vás čeká neskutečný volný pád z výšky 62 metrů, což je nejvíc, kolik si můžete v rámci bungee jumpingu v České republice skočit. Dozvědět se více o bungee v Chomutově


Jak bungee jumping probíhá?

Z nejvyššího mostu v Česku určeného pro bungee jumping můžete skočit tradičně a bude vám to nejvíc ze všeho připomínat šílený skok z dvacátého patra paneláku. Stačí přijít ve sportovnějším oblečení a pak si jen vybrat, který styl vám bude příjemnější – jestli se necháte upnout do postroje (díky čemuž vám zůstanou volné ruce a nohy a po skoku zůstanete viset vsedě) nebo jestli zvolíte extrémnější úvaz za nohy, kdy padáte střemhlav dolů a za nohy jste lanem od hladiny řeky taženi zase nečekanou rychlostí vzhůru (zakončení se pak odehrává přirozeně opět v poloze hlavou dolů).


Kdo může bungee v Chomutově absolvovat?

Chomutovské skákání bungee jumpingu patří k nejoblíbenějším lokalitám, protože nikde jinde nezažijete legální skok z mostu z takové výšky. Veškeré vybavení prochází pravidelnou certifikací a v této lokalitě mohou skákat lidé s váhou od 50 do 120 kilogramů. Podmínkou je dobrý zdravotní stav a bungee jumping není vhodný pro těhotné ženy ani lidi s vysokým krevním tlakem, problémy s páteří, srdcem či jinými vnitřními orgány. Pro ostatní je to nejen bezpečné (bungee jumping patří k nejbezpečnějším extrémním sportům), ale i uvolňující, plné pozitivních emocí, nadšení a hlavně chuti skočit si hned vzápětí znovu.


Zažít toho můžete i mnohem více!

Díky své úchvatné výšce navíc dovoluje most přes Hačku skákat nejen klasický bungee jumping, ale můžete se tu proletět i na speciální Kienově houpačce, kdy vás lano ani na vteřinku nebrzdí a vy volným letem dosáhnete téměř až vodní hladiny, načež se podobně jako kyvadlo vznesete zase vzhůru – a pak zase dolů a zase nahoru, jako na skutečné obří houpačce. Rychlost až 110 kilometrů za hodinu vás nadchne a zajistí, že tohle pohoupání se stane tím nejúžasnějším ve vašem životě. Zažít můžete i tandemový bungee jumping!


Recenze bungee jumpingu Chomutov:

Bylo to úplně nejvíc super zážitek co jsem zažil byli jste moc fantastický a já vám za to moc děkuji a budu vás všude doporučovat. Jiří Š., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete bungee zažít nebo někomu darovat?

Pokud byste chtěli bungee někomu darovat, je to možné díky dárkovým poukazům a balením s platností min. 12 měsíců. Nevybrali jste si? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.