Bungee jumping Chomutov – nejvyšší v ČR!

Bungee jumping Chomutov

Bungee jumping Chomutov patří k nejadrenalinovějším lokalitám, odkud můžete skákat a kde můžete prožít nejdivočejší let svého života. Z mostu nad říčkou Hačka u Chomutova vás čeká neskutečný volný pád z výšky 62 metrů, což je nejvíc, kolik si můžete v rámci bungee jumpingu v České republice skočit. Dozvědět se více o bungee v Chomutově


Jak bungee jumping probíhá?

Z nejvyššího mostu v Česku určeného pro bungee jumping můžete skočit tradičně a bude vám to nejvíc ze všeho připomínat šílený skok z dvacátého patra paneláku. Stačí přijít ve sportovnějším oblečení a pak si jen vybrat, který styl vám bude příjemnější – jestli se necháte upnout do postroje (díky čemuž vám zůstanou volné ruce a nohy a po skoku zůstanete viset vsedě) nebo jestli zvolíte extrémnější úvaz za nohy, kdy padáte střemhlav dolů a za nohy jste lanem od hladiny řeky taženi zase nečekanou rychlostí vzhůru (zakončení se pak odehrává přirozeně opět v poloze hlavou dolů).


Kdo může bungee v Chomutově absolvovat?

Bungee jumping Chomutov - nejvyšší bungee jump v ČR!

Chomutovské skákání bungee jumpingu patří k nejoblíbenějším lokalitám, protože nikde jinde nezažijete legální skok z mostu z takové výšky. Veškeré vybavení prochází pravidelnou certifikací a v této lokalitě mohou skákat lidé s váhou od 50 do 120 kilogramů. Podmínkou je dobrý zdravotní stav a bungee jumping není vhodný pro těhotné ženy ani lidi s vysokým krevním tlakem, problémy s páteří, srdcem či jinými vnitřními orgány. Pro ostatní je to nejen bezpečné (bungee jumping patří k nejbezpečnějším extrémním sportům), ale i uvolňující, plné pozitivních emocí, nadšení a hlavně chuti skočit si hned vzápětí znovu.


Zažít toho můžete i mnohem více!

Díky své úchvatné výšce navíc dovoluje most přes Hačku skákat nejen klasický bungee jumping, ale můžete se tu proletět i na speciální Kienově houpačce, kdy vás lano ani na vteřinku nebrzdí a vy volným letem dosáhnete téměř až vodní hladiny, načež se podobně jako kyvadlo vznesete zase vzhůru – a pak zase dolů a zase nahoru, jako na skutečné obří houpačce. Rychlost až 110 kilometrů za hodinu vás nadchne a zajistí, že tohle pohoupání se stane tím nejúžasnějším ve vašem životě. Zažít můžete i tandemový bungee jumping!


Recenze bungee jumpingu Chomutov:

Bylo to úplně nejvíc super zážitek co jsem zažil byli jste moc fantastický a já vám za to moc děkuji a budu vás všude doporučovat. Jiří Š., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete nejvyšší bungee v ČR zažít nebo někomu darovat?

Máte-li zájem o originální dárek, může být bungee jumping skvělou volbou. dárkové poukazy vám umožňují tento adrenalinový zážitek darovat s pocitem vzrušení už při rozbalování. Tyto poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců, což dává obdarovanému dostatek času si vybrat ideální okamžik pro svůj skok do neznáma. Ať už chcete obdarovat sebe nebo někoho blízkého připravit nevšední zážitek, dárkové poukazy jsou tím správným nástrojem. Nejenže nabízejí možnost adrenalinového skoku, ale přinášejí s sebou i vzrušující očekávání toho, co přijde. Každý pohled na poukaz je malým předzvěstí těch intenzivních pocitů, které budou následovat. Máte to za nejvyšším bungee jumpingem v ČR daleko? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.