Seskok padákem Znojmo

Tandemový seskok padákem Znojmo (Jihomoravský kraj) představuje neopakovatelný zážitek plný dobrodružství. Tato atrakce není pro každého, ale pokud hledáte dávku vzrušení a adrenalinu, jste na správném místě. Jakým způsobem probíhá celý proces a kdo se může této zážitkové jízdy zúčastnit? Odpovědi na tyto otázky naleznete v následujícím textu. Více o skoku padákem Znojmo


Jak seskok padákem ve Znojmě probíhá?

Průběh seskoku padákem ve Znojmě začíná krátkou instruktáží, během které vám zkušení instruktoři předají všechny nezbytné informace. Dozvíte se, co můžete očekávat během celého zážitku a jak se máte chovat při seskoku, letu na padáku i přistání. Po instruktáži budete vybaveni kombinézou, která zajišťuje vaši bezpečnost a komfort po celou dobu seskoku. S instruktorem, který je připraven vás doprovodit na vzdušnou výpravu, se přesunete k letadlu, jež vás odveze do výšky 3 až 4 kilometrů nad letiště.

Tandemový seskok padákem Znojmo

Když přijde váš okamžik, stanete u otevřených dveří letadla a připravíte se na nezapomenutelný skok. Během celého volného pádu je tandemový instruktor s vámi, což zajišťuje vaši bezpečnost a umožňuje vám naplno prožít tento jedinečný okamžik. Rychlost a vzrušení, kdy svištíte k zemi rychlostí až 200 km/h, jsou téměř nepopsatelné. Po necelé minutě volného pádu přijde na řadu otevření padáku, což znamená přechod k klidnému letu s padákem. Můžete si tak užít nádherný výhled na okolní krajinu a pozvolný sestup k zemi. Tandemový seskok padákem ve Znojmě je nezapomenutelný zážitek, který trvá přibližně 15 až 20 minut. Připravte se na něco, co si budete pamatovat po celý svůj život.


Líbit by se také mohl tandemový skok padákem z vrtulníku!

Seskok padákem Skuteč z vrtulníku Mi-8

Seskok z legendárního vrtulníku Mi-8 je naprostým vrcholem pro všechny milovníky extrémních dobrodružství. Přivede vám nový rozměr vzrušení a adrenalinu, který vás zanechá bez dechu. Po vstupu na palubu tohoto vzdušného obra následuje vzápětí skok, kdy se s instruktorem vrhnete do nekonečného prostoru oblohy.


Kdo může tandemový seskok padákem absolvovat?

Věkové omezení pro tandemový seskok padákem ve Znojmě neexistuje, ovšem mládeži do 18 let je vyžadován souhlas zákonného zástupce. Muži mohou vážit maximálně 110 kg, zatímco pro ženy platí hmotnostní limit 100 kg. V případě, že vážíte nad 95 kg, může být účtován příplatek za palivo. Samozřejmým předpokladem je dobrý fyzický stav účastníka.


Chcete seskok padákem blízko Znojma zažít nebo darovat?

Tandemový seskok padákem ve Znojmě je ideálním dárkem pro všechny, kteří hledají vzrušení a nezapomenutelné dobrodružství. Ať už se rozhodnete pro zážitek sami, nebo ho věnujete svým blízkým, bude to nezapomenutelný zážitek. Navíc je k dispozici dárkový poukaz s minimální platností 12 měsíců, takže obdarovaný bude mít dostatek času na naplánování vhodného termínu.