Seskok padákem Skuteč

Tandemový seskok padákem Skuteč (Pardubický kraj) je zážitek, který nabízí jedinečné dobrodružství. Není pro každého, ale pokud hledáte vzrušení a adrenalin, je to ta pravá volba. Jak celý proces probíhá a kdo ho může absolvovat? To vše se dozvíte níže. Více o skoku padákem Skuteč


Jak seskok padákem ve Skutči probíhá?

Celý zážitek začíná krátkou instruktáží, kde vám instruktoři předají všechny nezbytné informace. Dozvíte se, co očekávat a jak se chovat během seskoku. Poté budete vybaveni speciální kombinézou, která vám zaručí bezpečnost a pohodlí během celého seskoku. S instruktorem připraveným na vzlet se přesunete k letadlu, které vás vyveze do výšky 3–4 kilometrů. Připravte se na ten okamžik, kdy stanete u dveří letadla a ocitnete se ve vzdušném víru.

Tandemový seskok padákem Skuteč - Pardubice

Během seskoku je tandemový instruktor s vámi, takže nemusíte mít žádné obavy. Společně vyskočíte z letadla a začne váš volný pád. Rychlost a vzrušení, kdy svištíte k zemi rychlostí až 200 km/h, jsou nepopsatelné. Po necelé jedné minutě volného pádu se otevře padák a začíná klidný let s padákem. Můžete si vychutnat nádherný výhled na krajinu, než přistanete. Celý zážitek trvá přibližně 15 až 20 minut, ale dost času zabere registrace, případná prodleva,… takže si vyhraďte alespoň 2 hodiny.


Líbit by se také mohl tandemový skok padákem z vrtulníku!

Seskok padákem Skuteč z vrtulníku Mi-8

Tandemový seskok z vrtulníku Mi-8 je neuvěřitelný zážitek, který přináší nový rozměr do světa extrémních dobrodružství. Pocit, kdy se ocitnete na palubě tohoto legendárního vrtulníku a pak se společně s instruktorem vrhnete do vzduchu, je nezapomenutelný. Spatřete svět z úplně nové perspektivy a zažijte něco, co si budete pamatovat po celý život!


Kdo může tandemový seskok padákem absolvovat?

Tandemový seskok padákem ve Skutči není omezen věkem, kdy mládež do 18 let potřebuje souhlas zákonného zástupce. Předpokladem však je dobrý fyzický stav účastníka. Maximální hmotnost pro muže je 110 kg a pro ženy 100 kg. Pokud vážíte nad 95 kg, může se účtovat dodatečný poplatek za palivo.


Chcete seskok padákem blízko Pardubic zažít nebo darovat?

Tandemový seskok padákem ve Skutči můžete zažít sami nebo ho darovat svým blízkým. Je to skvělý dárek pro ty, kteří touží po vzrušení a nezapomenutelném dobrodružství. Ať už si zážitek užijete sami nebo jej darujete, bude to nezapomenutelný zážitek. Můžete také využít dárkový poukaz s platností min. 12 měsíců!