Seskok padákem Prostějov

Tandemový seskok padákem Prostějov (Olomoucký kraj) představuje nekonvenční adrenalinový zážitek za bezkonkurenční cenu. Samotný adrenalinový skok následuje po důkladné přípravě a instruktáži, která vám zajišťuje bezpečnost a pohodu. Zažijte vzrušující okamžiky volného pádu, následované poklidným plachtěním s otevřeným padákem, a celkově si užijte nezapomenutelný zážitek. Je třeba zdůraznit, že tato zážitková akce vyžaduje odvahu a rozhodnost! Zajímá vás, jak celý proces probíhá? Více informací o seskoku padákem v Prostějově


Jak seskok padákem v Prostějově probíhá?

Začátek tandemového seskoku padákem zahrnuje podrobnou instruktáž, kde vám instruktoři poskytnou veškeré nezbytné informace o průběhu zážitku, správném chování během seskoku a přistání. Vaše otázky jsou vítány, a tak se neváhejte na cokoli zeptat. Následně obléknete lehkou kombinézu, která zajišťuje vaši bezpečnost a pohodlí po celou dobu seskoku. S instruktorem se přemístíte k letadlu, které vás odveze do výšky 3-4 kilometrů. Během 20 minut letu se postupně připravíte na ten magický okamžik u dveří letadla. Až přijde Váš čas, vkročíte do fascinujícího prázdna. Bez obav – tandemový instruktor vás bude provázet po celou dobu.

Tandemový seskok padákem Prostějov

Společně opustíte palubu letadla a začne vaše dobrodružství. Během sestupu volným pádem zažijete nepopsatelnou rychlost a vzrušení, přiblížíte se k zemi rychlostí až 200 km/h. Po zhruba jedné minutě volného pádu se rozvine padák, otevíraje před vámi panoramatický pohled na krajinu, a následuje klidný let pod padákem. Pokud máte chuť, můžete se dokonce pokusit ovládat padák sami. Poté následuje plynulé přistání, a je čas se rozloučit s instruktorem a nebe. Celý zážitek trvá zhruba 15-20 minut, ale počítejte s rezervou 2-3 hodin na registraci, přípravu a možné čekání, než přijde vaše chvíle.


Kdo může absolvovat tandemový seskok padákem v Prostějově?


Seskok padákem není vázán na věková omezení, a proto má každý, bez ohledu na věk, možnost zažít toto unikátní dobrodružství. Samozřejmě se předpokládá dobrý fyzický stav účastníka. V obecnosti platí, že osoby mladší 18 let potřebují souhlas svého právního zástupce. Důležitým kritériem je také maximální hmotnost účastníků, která činí 110 kg pro muže a 100 kg pro ženy. V případě, že vážíte nad 95 kg, může být účtován dodatečný poplatek na krytí palivových nákladů, obvykle ve výši několika stokorun.


Chcete zažít nebo darovat seskok?


Tandemový seskok padákem v Prostějově představuje nezapomenutelný zážitek, který může být buď osobním dobrodružstvím, anebo ho můžete darovat svým blízkým formou dárkového poukazu. Tyto poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců, což je skvělá volba pro ty, kteří touží po nezapomenutelných dobrodružstvích. Dokážete prokázat svou odvahu a překročit vlastní hranice? A rozhodnete se vydat na tento vzrušující zážitek sami, nebo se na dobrodružnou cestu vydáte s někým dalším?