Seskok padákem Plzeň


Tandemový seskok padákem Plzeň otevírá dveře do vzrušujícího dobrodružství, které začíná krátkou, ale pečlivou instruktáží, důkladnou přípravou a adrenalinovým skokem do neznáma. Během této nevídané zkušenosti si užijete vzrušující chvíle volného pádu po kterých bude následovat klidné plachtění pod padákem. Tento zážitek se navždy zaryje do vaší paměti a zapadne hluboko do vašeho srdce. Nicméně, upozorňujeme, že tato výzva není pro každého! Vyžaduje statečnost a odhodlání! Více o skoku padákem v Plzni


Jak seskok padákem v Plzni probíhá?

Tandemový seskok padákem je epická dobrodružná cesta, která začíná důkladnou instruktáží. Zde se naučíte všechny důležité informace týkající se průběhu této nezapomenutelné zkušenosti. Instruktoři vás provedou tím, co můžete očekávat, jak se chovat během seskoku a jak správně přistát. Po tomto klíčovém úvodu budete obléknuti do speciální kombinézy, která vám zaručí potřebnou ochranu a pohodlí během celého dobrodružství. S instruktorem již připraveným k vzletu, se přesunete k letadlu, které vás vynese do výšky 3-4 kilometrů. U dveří letadla se připravíte na ten okamžik plný magie. Až budete na řadě, vstoupíte do vzdušného víru.

Tandemový seskok padákem Plzeň

Bez obav, tandemový instruktor bude s vámi po celou dobu. Společně se vrhnete z letadla a začne vaše vzrušující dobrodružství. Během volného pádu budete pociťovat rychlost a vzrušení, kdy se rychlostně blížíte k zemi až 200 km/h. Tato chvíle je naprosto jedinečná a slovy se těžko popisuje. Po necelé minutě volného pádu se padák otevře a před vámi se rozprostře nádherný pohled na krajinu a klidný plavby pod padákem. Zbývá jen hladké přistání a rozloučení s oblohou. Celý tento zážitek trvá přibližně 15 až 20 minut, ale pro vlastní komfort si rezervujte 2 až 3 hodiny na registraci, přípravu a případné drobné zpoždění.


Kdo může tandemový seskok padákem Plzeň absolvovat?

Tandemový seskok padákem není omezen věkem, což znamená, že toto nevšední dobrodružství může zažít kdokoli, bez ohledu na svůj věk. Pokud jde o mladší účastníky, možnost seskoku padákem závisí na individuální dohodě. Obecně platí, že mladiství do 18 let budou potřebovat souhlas svých zákonných zástupců. Dalším důležitým faktorem je maximální hmotnost účastníků, která činí 110 kg pro muže a 100 kg pro ženy. Pokud přesahujete hmotnostní limit 95 kg, může být vyžadován dodatečný poplatek na pokrytí palivových nákladů ve výši několika stokorun. Předpokládá se také dobrý zdravotní stav.


Chcete seskok zažít nebo darovat?

Tandemový seskok padákem v Plzeň je nejen nezapomenutelným zážitkem, ale také dokonalým dárkem pro vaše blízké. Tento adrenalinový dobrodružný zážitek osloví ty, kteří touží po vzrušení a nezapomenutelných zážitcích. Projevte svou odvahu a překročte své hranice tím, že se rozhodnete pro tandemový seskok padákem! Tuto nevšední zkušenost můžete také darovat formou dárkového poukazu, který platí minimálně 12 měsíců. Takže máte možnost tuto radostnou dobrodružnou zkušenost předat dál těm, které máte rádi.