Seskok padákem Most

Tandemový seskok padákem Most, který se nachází v krásném Ústeckém kraji, představuje brány k dobrodružství. Zahrnuje důkladnou instruktáž, přípravu a samotný adrenalinový seskok padákem. Během této neopakovatelné zkušenosti si užijete vzrušující okamžiky volného pádu, následované klidným plachtěním s padákem. Je to zážitek, který si navždy uložíte do paměti a ponesete v srdci. Avšak buďte si vědomi, že tato zkušenost není pro každého a vyžaduje dostatek odvahy a odhodlání! Více o skoku padákem v Mostě


Jak seskok padákem v Mostě probíhá?

Tandemový seskok padákem je fascinujícím dobrodružstvím, které odstartuje instruktáží. Tady se dozvíte vše, co potřebujete vědět o průběhu této unikátní zkušenosti. Instruktoři vás provedou tím, co můžete očekávat, jak se chovat během seskoku i při přistání. Po této klíčové přípravě obléknete speciální kombinézu, což vám zajistí potřebnou ochranu a komfort během celého seskoku. S instruktorem připraveným na vzlet se dostanete k letadlu, které vás vynese do výšky 3-4 kilometrů. U dveří letadla se připravíte na magický okamžik, kdy se ponoříte do vzdušného víru.

Tandemový seskok padákem Most

Nemusíte se ničeho obávat, tandemový instruktor je s vámi po celou dobu. Společně vyskočíte z letadla a začne vaše dobrodružství. Během volného pádu zažijete vzrušení a rychlost, kdy svištíte k zemi rychlostí až 200 km/h. Tento okamžik je nepopsatelně jedinečný. Po necelé minutě volného pádu se otevře padák a před vámi se rozprostře nádherný výhled na krajinu, který doprovází klidný let s padákem. Nakonec následuje hladké přistání a rozloučení s instruktorem. Celý tento zážitek trvá přibližně 15 až 20 minut, vyhraďte si na něj ideálně 2 až 3 hodiny. Nějakou chvíli trvá registrace, instruktáž, vzlet i seskok. Také může nastat drobná prodleva.


Nedaleko můžete zažít i TOP bungee jumping!

Bungee jumping Chomutov

Bungee jumping Chomutov patří k nejadrenalinovějším lokalitám, odkud můžete skákat a kde můžete prožít nejdivočejší let svého života. Z mostu nad říčkou Hačka u Chomutova vás čeká neskutečný volný pád z výšky 62 metrů, což je nejvíc, kolik si můžete v rámci bungee jumpingu v České republice skočit.


Kdo může tandemový seskok padákem Most absolvovat?

Věková hranice není v tandemovém seskoku padákem příliš důležitá. Tento nezapomenutelný zážitek je přístupný všem bez ohledu na věk. Pokud jde o děti, jejich možnost seskoku padákem závisí na individuální dohodě, přičemž mladiství do 18 let potřebují souhlas svých zákonných zástupců. Kritériem je také maximální hmotnost účastníků, stanovená na 110 kg pro muže a 100 kg pro ženy. V případě váhy nad 95 kg může být vyžadován dodatečný poplatek na krytí palivových nákladů, a to v řádu několika stokorun. Předpokládá se také dobrý zdravotní stav.


Chcete seskok zažít nebo darovat?

Tandemový seskok padákem Most je zážitek, který zanechá stopu. Můžete si ho užít sami nebo ho věnovat svým blízkým jako nevšední dárek. Tento adrenalinový zážitek je ideálním překvapením pro ty, kteří touží po vzrušení a dobrodružství. Ukážete svou odvahu a překonáte své vlastní hranice při tandemovém seskoku padákem! A pokud chcete udělat radost někomu jinému, máme také dárkové poukazy s platností minimálně 12 měsíců!