Seskok padákem Klatovy

Tandemový seskok padákem Klatovy (Plzeňský kraj) nabízí netradiční adrenalinový zážitek a to navíc za super cenu. Pečlivá příprava a instruktáž samozřejmě předchází samotnému adrenalinovému skoku. Zažijte vzrušující volný pád, poklidné plachtění s padákem a celkově naprosto nezapomenutelný zážitek. Jen upozorňujeme, že tento zážitek vyžaduje odvahu a odhodlání! Jak to celé probíhá? Více informací o seskoku padákem v Klatovech


Jak seskok padákem v Klatovech probíhá?

Tandemový seskok padákem musí začít instruktáží, kdy vám instruktoři předají veškeré potřebné informace o průběhu zážitku, jak se chovat během seskoku a přistání. Samozřejmě se nebojte na cokoli zeptat. Poté se obléknete do lehké kombinézy, která zajišťuje vaši ochranu a komfort během celého seskoku. Spolu s instruktorem se přesunete k letadlu, které vás odveze do výšky 3-4 kilometrů. Počítejte, že se minimálně 20 minut proletíte. U dveří letadla se postupně, jeden po druhém připravíte na ten kouzelný okamžik. Jakmile nastane vaše chvíle, vstoupíte do úžasného prázdna. Rozhodně se nebojte, tandemový instruktor s vámi bude po celou dobu.

Tandemový seskok padákem Klatovy

Společně vyskočíte z letadla a začne vaše dobrodružství. Během volného pádu zažijete neskutečnou rychlost a vzrušení, kdy se rychle blížíte k zemi až rychlostí 200 km/h. Po zhruba minutě volného pádu se otevře padák a před vámi se rozprostře nádherný výhled na krajinu a následuje klidný let s padákem. Pokud budete chtít, budete moci vyzkoušet jak se padák ovládá. Následuje už jen plynulé přistání a rozloučení s instruktorem a oblohou. Celý zážitek trvá přibližně 15-20 minut, ale vynahraďte si 2-3 hodiny na registraci, přípravu a případné čekání než na Vás přijde řada. Obvykle dochází k drobnému zpoždění.


Kdo může absolvovat tandemový seskok padákem v Příbrami?

Skok padákem nepodléhá věkovým omezením, takže každý, bez ohledu na věk, může zažít toto nevšední dobrodružství. Obecně platí, že mladiství do 18 let potřebují souhlas svého zákonného zástupce. Dalším kritériem je maximální hmotnost účastníků, a to 110 kg pro muže a 100 kg pro ženy. Pokud vážíte nad 95 kg, může být vyžadován dodatečný poplatek na pokrytí palivových nákladů ve výši pár stokorun. Předpokládá se samozřejmě dobrý zdravotní stav.


Chcete zažít nebo darovat seskok?

Tandemový seskok padákem Klatovy je nezapomenutelným zážitkem, který může být buď osobním dobrodružstvím, anebo ho můžete věnovat svým blízkým jako dar formou dárkového poukazu. Poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců což je ideální volba pro ty, kteří touží po nezapomenutelných dobrodružstvích. Prokažte svou odvahu a překročte své hranice! Půjdete do toho sami nebo s někým dalším?