Seskok padákem Hořovice

Tandemový seskok padákem Hořovice, nacházející se v krásném Středočeském kraji, je jako otevření dveří do dobrodružství, které v sobě nese krátkou, avšak důkladnou instruktáž, přípravu a samotný adrenalinový seskok. Během tohoto nevšedního zážitku se můžete těšit na vzrušující okamžiky volného pádu, následované klidným plachtěním s padákem. Je to zážitek, který si navždy zapíšete do paměti a zůstane vám v srdci. Avšak pozor, tato zkušenost není určena pro každého a vyžaduje odvahu a odhodlání! Více o skoku padákem v Hořovicích


Jak seskok padákem v Hořovicích probíhá?

Tandemový seskok padákem je dobrodružství, které se rozjede instruktáží, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o průběhu celého zážitku. Instruktoři vás provází tím, co můžete očekávat, jak se chovat během seskoku a při přistání. Po tomto důležitém úvodu budete obléknuti do speciální kombinézy, která vám zajistí potřebnou ochranu a komfort během celého seskoku. S instruktorem již připraveným na vzlet se přesunete k letadlu, které vás vyveze do výšky 3-4 kilometrů. U dveří letadla se připravíte na ten magický okamžik. Jakmile na vás přijde řada, vstoupíte do vzdušného víru. Nemusíte se ničeho obávat, tandemový instruktor je s vámi po celou dobu.

Tandemový seskok padákem Hořovice

Společně vyskočíte z letadla a začne vaše dobrodružství. Během volného pádu budete pociťovat rychlost a vzrušení, kdy svištíte k zemi rychlostí až 200 km/h. Tento okamžik je jedinečný a nepopsatelný. Po necelé minutě volného pádu se otevře padák a před vámi se rozprostře nádherný výhled na krajinu a klidný let s padákem. Následuje jen hladké přistání a rozloučení. Celý zážitek trvá přibližně 15 až 20 minut, ale ideálně si vyhraďte 2 až 3 hodiny na registraci, přípravu a případnou prodlevu.


Kdo může tandemový seskok padákem Hořovice absolvovat?

Tandemový seskok padákem nepodléhá věkovým omezením, což znamená, že všichni, bez ohledu na věk, mohou zakusit toto nevšední dobrodružství. Co se týče dětí, jejich možnost skákat padákem závisí na individuální dohodě. Obecně platí, že mladiství do 18 let potřebují souhlas svého zákonného zástupce. Dalším kritériem je maximální hmotnost účastníků, a to 110 kg pro muže a 100 kg pro ženy. Pokud vážíte nad 95 kg, může být vyžadován dodatečný poplatek na pokrytí palivových nákladů ve výši pár stokorun. Předpokládá se také dobrý zdravotní stav.


Chcete seskok zažít nebo darovat?

Tandemový seskok padákem Hořovice je nezapomenutelným zážitkem, který můžete buď zažít sami, nebo ho darovat jako dárek svým blízkým. Tento adrenalinový zážitek je skvělým darem pro ty, kteří hledají vzrušení a nezapomenutelné dobrodružství. Dejte najevo svou odvahu a překonejte své hranice při tandemovém seskoku padákem! Nebo jej darujte skrze dárkový poukaz s platností min. 12 měsíců!