Seskok padákem Chomutov

Tandemový seskok padákem Chomutov (Ústecký kraj) nabízí jedinečné dobrodružství, které zahrnuje krátkou instruktáž, přípravu a samotný seskok, během něhož zažijete vzrušení volného pádu a následně poklidný let s padákem. Je to zážitek, který nikdy nezapomenete! Ale pozor! Není pro každého! Více o skoku padákem v Chomutově


Jak seskok padákem v Chomutově probíhá?

Tandemový seskok padákem je dobrodružství, které začíná krátkou instruktáží. Zde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tom, jak bude celý zážitek probíhat. Instruktoři vám vysvětlí, co můžete očekávat, jak se máte chovat během seskoku a při přistání. Po instruktáži budete vybaveni speciální kombinézou, která vám poskytne potřebnou ochranu a komfort během seskoku. S instruktorem již připraveným na vzlet se přesunete k letadlu, které vás vyzvedne do výšky 3–4 kilometrů. Po dosažení této výšky se u dveří letadla připravíte na nezapomenutelný okamžik.

Tandemový seskok padákem Chomutov

Když přichází váš čas, vstoupíte do vzdušného víru. Tandemový instruktor je s vámi po celou dobu, takže nemusíte mít žádné obavy. Společně vyskočíte z letadla a začne vaše dobrodružství. Během volného pádu budete pociťovat rychlost a vzrušení, kdy svištíte k zemi rychlostí až 200 km/h. Tento okamžik je jedinečný a nepopsatelný. Po necelé jedné minutě volného pádu se otevře padák a čeká Vás nádherný výhled na krajinu a klidný let s padákem. Poté následuje jen hladké přistání a rozloučení. Samotný zážitek trvá přibližně 15 až 20 minut, počítejte ale i s možnou prodlevou, časem na registraci,… Vyhraďte si ideálně 2 až 3 hodiny.


V Chomutově můžete zažít i TOP bungee jumping!

Bungee jumping Chomutov

Bungee jumping Chomutov patří k nejadrenalinovějším lokalitám, odkud můžete skákat a kde můžete prožít nejdivočejší let svého života. Z mostu nad říčkou Hačka u Chomutova vás čeká neskutečný volný pád z výšky 62 metrů, což je nejvíc, kolik si můžete v rámci bungee jumpingu v České republice skočit.


Kdo může tandemový seskok padákem absolvovat?

Tandemový seskok padákem není omezen věkem. Děti mohou také skákat, ale to záleží na předchozí domluvě. Obecně platí, že mládež do 18 let potřebuje souhlas zákonného zástupce. Další podmínkou je maximální hmotnost 110 kg pro muže a 100 kg pro ženy. Při váze nad 95 kg se může vybírat dodatečný poplatek na palivo v řádu stokorun. Předpokládá se také dobrý zdravotní stav.


Chcete seskok zažít nebo darovat?

Tandemový seskok padákem v Chomutově je nezapomenutelným zážitkem, který můžete buď zažít sami, nebo ho darovat jako dárek svým blízkým. Tento adrenalinový zážitek je skvělým darem pro ty, kteří hledají vzrušení a nezapomenutelné dobrodružství. Dejte najevo svou odvahu a překonejte své hranice při tandemovém seskoku padákem v Chomutově! Nebo jej darujte skrze dárkový poukaz s platností min. 12 měsíců!