Seskok padákem České Budějovice

Seskok padákem v Českých Budějovicích je jako otevření dveří do světa dobrodružství, nacházejících se v srdci Jihočeského kraje. Před adrenalinovým skokem vás čeká krátká, ale pečlivá příprava, která vám otevře bránu k vzrušujícím momentům volného pádu, následovaným klidným plachtěním s padákem. Tento adrenalinový zážitek se zaryje do vaší paměti, ponechávajíc v srdci nezapomenutelný otisk. Však pozor, tato zkušenost vyžaduje odvahu a rozhodnost! Další informace o seskoku padákem v Českých Budějovicích


Jak seskok padákem probíhá?

Seskok padákem v Českých Budějovicích začíná nezbytným instruktážním blokem. Zkušení instruktoři vás provedou vším potřebným týkajícím se průběhu zážitku, správného chování při seskoku a bezpečného přistání. Po této klíčové přípravě se obléknete do lehké kombinézy, zajištující vaši ochranu a pohodlí během celého zážitku. S instruktorem se přesunete k letadlu, které vás dopraví do výšky 3-4 kilometrů. U dveří letadla se pak připravíte na ten magický moment.

Tandemový seskok padákem České Budějovice

Nemějte obavy, tandemový instruktor vás bude provázet celou cestou. Společně opustíte letadlo a začne vaše dobrodružství. Během pádu zažijete neuvěřitelnou rychlost a vzrušení, kdy se blížíte k zemi rychlostí až 200 km/h. Tento jedinečný okamžik je těžké popsat slovy. Po krátké chvíli pádu se otevře padák a před vámi se otevře nádherný výhled na krajinu, doprovázený klidným plachtěním s padákem. Následuje hladké přistání a rozloučení s oblohou. Celý tento zážitek trvá přibližně 15-20 minut, ale pro vlastní pohodlí si rezervujte 2-3 hodiny na registraci, přípravu a možnou krátkou čekací dobu.


Kdo může absolvovat tandemový seskok padákem v Českých Budějovicích?

Omezení věku neexistují, takže každý, bez ohledu na věk, může prožít toto nevšední dobrodružství za předpokladu dobrého zdraví. Mladiství do 18 let obvykle potřebují souhlas zákonného zástupce. Maximální hmotnost účastníků je stanovena na 110 kg pro muže a 100 kg pro ženy. Pokud vážíte více než 95 kg, může být vyžadován dodatečný poplatek na pokrytí palivových nákladů. Předpokládá se také samozřejmě dobrý zdravotní stav.


Chcete seskok zažít nebo darovat?

Pokud máte chuť zažít tento neopakovatelný zážitek nebo ho předat jako dar, tandemový seskok padákem v Českých Budějovicích se stává nezapomenutelným dobrodružstvím. Buďte originální a udělejte radost sobě nebo svým blízkým pomocí dárkového poukazu s platností minimálně 12 měsíců. Skvělý tip pro ty, kteří touží po vzrušení a nezapomenutelných dobrodružstvích. Vyzvěte sami sebe k překročení vlastních hranic a prokažte svou odvahu při tandemovém seskoku padákem!