Bungee jumping Zvíkov

Bungee jumping Zvíkov

Bungee jumping Zvíkov patří k nejoblíbenějším a zároveň nejextrémnějším sportovním akcím, jaké můžete v Česku zažít. Úchvatná lokalita kolem Žďákovského mostu, který byl ve své době největším jednoobloukovým ocelovým mostem na světě, je dechberoucí. Skočit si z něj přímo nad řeku Vltavu se pak rovná doslova bungee orgasmu, při němž zažijete směsici neočekávaných pocitů, vlnu adrenalinu, zrychlený tep i bušení srdce a při nekontrolovatelném volném pádu se vám tvář rozzáří nadšením. V současnosti ale bohužel na tomto místě nemáme bungee k dispozici. Doporučit ale můžeme cestu za největším bungee jumpem v ČR do Chomutova. Dozvědět se více o bungee v Chomutově


Nejstarší bungee jumping v ČR

Představte si ten vzrušující moment, kdy se odvážíte k neuvěřitelnému skoku ze 48 metrů nad hladinu Orlické přehrady, s pohledem upřeným na zdánlivě nekonečné lano. Tento jedinečný zážitek vám zůstane vrytý do paměti jako vzpomínka na celý život. A co je ještě úžasnější – nebudete tímto dobrodružstvím osamoceni. Zvíkovský most má bohatou historii v oblasti bungee jumpingu, a to už od roku 1993. Byl to právě tento most, který se stal první lokalitou tohoto druhu v Česku. Pokud máte touhu prožít ty samé vzrušující emoce, které sdíleli průkopníci bungee jumpingu v Čechách, je Zvíkov tím pravým místem pro vás. Přijďte a nechte se unést do světa dobrodružství, který přetrvá ve vaší mysli i srdci.


Jak bungee jumping ve Zvíkově probíhá?

Bungee jumping Zvíkov probíhá z mostu

Zvíkovský most nenabízí jen klasický bungee jumping, kdy si vyberete, zda skákat v postroji nebo uvázaní za nohy, a pak se vrhnete vstříc černočerné hladině. Kromě tohoto tradičního skoku na laně si tady můžete skočit třeba i tandem, což je skvělá příležitost nejen pro kamarády a páry, ale i pro rodiče a jejich potomky. Skákání je povoleno od 18 let, ale s doprovodem si může skočit i mladší člověk (případně k tomu potřebuje podepsaný souhlas od rodičů). A takové rodinné stmelování je cennější než cokoliv jiného.


Kdo může bungee ve Zvíkovském Podhradí absolvovat?

Nad hladinou Orlické přehrady se díky bungee jumpingu může houpat, vznášet nebo padat kterýkoliv milovník adrenalinu. Přitom bungee jumping prokazatelně patří k nejbezpečnějším extrémním sportům. A pokud vám to dovolí váš zdravotní stav (zapovězeno je to především lidem po vážných operacích, s onemocněním páteře, se srdečními problémy, vysokým krevním tlakem nebo těhotným ženám) a vážíte od 40 do 150 kilogramů, bude bungee jumping vaším nejlepším životním zážitkem, který si budete chtít co nejdřív zase zopakovat. A to není vše, co tu můžete vyzkoušet. Bungee jumping na Zvíkově se dá prožít i prostřednictvím speciální Kienovy houpačky. Na ní letíte volným pádem na pevném laně, které vás ani na vteřinu nebrzdí, v nejnižším bodě pár centimetrů nad hladinou se podobně jako kyvadlo vyhoupnete zase vzhůru a pak letíte zpátky. Je to obří, neuvěřitelná houpačka, která vám dopřeje let rychlostí až 110 kilometrů za hodinu. A doživotní zážitek je tímto zajištěn.


Bungee jumping Chomutov – recenze:

Bylo to úplně nejvíc super zážitek co jsem zažil byli jste moc fantastický a já vám za to moc děkuji a budu vás všude doporučovat. Jiří Š., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete bungee zažít nebo někomu darovat?

Pokud uvažujete o originálním dárku, máme pro vás skvělý nápad. Co takhle darovat nezapomenutelný zážitek v podobě bungee jumpingu? S dárkovými poukazy se můžete podělit o vzrušení a adrenalin, a to včetně různých dárkových balení, které zvýrazní celý zážitek. Všechny dárkové poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců, takže obdarovaný bude mít čas si vybrat tu pravou chvíli pro svůj skok.