Bungee jumping Zvíkov

Bungee jumping Zvíkov

Bungee jumping Zvíkov patří k nejoblíbenějším a zároveň nejextrémnějším sportovním akcím, jaké můžete v Česku zažít. Úchvatná lokalita kolem Žďákovského mostu, který byl ve své době největším jednoobloukovým ocelovým mostem na světě, je dechberoucí. Skočit si z něj přímo nad řeku Vltavu se pak rovná doslova bungee orgasmu, při němž zažijete směsici neočekávaných pocitů, vlnu adrenalinu, zrychlený tep i bušení srdce a při nekontrolovatelném volném pádu se vám tvář rozzáří nadšením. A budete mít jediné přání – já chci ještě! Dozvědět se více o bungee jumpingu Zvíkov


Nejstarší bungee jumping v ČR

Skok ze 48 metrů přímo nad hladinu Orlické přehrady, na zdánlivě nekonečném laně. To je celoživotní zážitek, na který nikdy nezapomenete. A rozhodně nebudete sami. Z tohoto mostu se bungee jumping skáče už od roku 1993 a šlo o první lokalitu tohoto druhu v Česku. Takže pokud chcete zažít pocity, které měli průkopníci bungee jumpingu v Čechách, je Zvíkov to pravé místo pro vás.


Jak bungee jumping ve Zvíkově probíhá?

Zvíkovský most nenabízí jen klasický bungee jumping, kdy si vyberete, zda skákat v postroji nebo uvázaní za nohy, a pak se vrhnete vstříc černočerné hladině. Kromě tohoto tradičního skoku na laně si tady můžete skočit třeba i tandem, což je skvělá příležitost nejen pro kamarády a páry, ale i pro rodiče a jejich potomky. Skákání je totiž povoleno od 18 let – ale s doprovodem si může skočit i mladší člověk (případně k tomu potřebuje podepsaný souhlas od rodičů). A takové rodinné stmelování je cennější než cokoliv jiného.


Kdo může bungee ve Zvíkovském Podhradí absolvovat?

Nad hladinou Orlické přehrady se díky bungee jumpingu může houpat, vznášet nebo padat kterýkoliv milovník adrenalinu. Přitom bungee jumping prokazatelně patří k nejbezpečnějším extrémním sportům. A pokud vám to dovolí váš zdravotní stav (zapovězeno je to především lidem po vážných operacích, s onemocněním páteře, se srdečními problémy, vysokým krevním tlakem nebo těhotným ženám) a vážíte od 40 do 150 kilogramů, bude bungee jumping vaším nejlepším životním zážitkem, který si budete chtít co nejdřív zase zopakovat. A to není vše, co tu můžete vyzkoušet. Bungee jumping na Zvíkově se dá prožít i prostřednictvím speciální Kienovy houpačky. Na ní letíte volným pádem na pevném laně, které vás ani na vteřinu nebrzdí, v nejnižším bodě pár centimetrů nad hladinou se podobně jako kyvadlo vyhoupnete zase vzhůru a pak letíte zpátky. Je to obří, neuvěřitelná houpačka, která vám dopřeje let rychlostí až 110 kilometrů za hodinu. A doživotní zážitek je tímto zajištěn.


Bungee jumping Zvíkov – recenze:

Byl to jeden z nejkrásnějších zážitků v mém životě a i přes obrovský strach kde mě musel pán skoro přemlouvat jsem nakonec skočila! Vřele doporučuji i přes ten strach 🙂 Valerie M., hodnocení: 10/10

Další recenze naleznete na Zazitky.cz

Chcete bungee zažít nebo někomu darovat?

Pokud byste chtěli bungee někomu darovat, je to možné díky dárkovým poukazům a balením s platností min. 12 měsíců. Nevybrali jste si? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.