Bungee jumping Praha

Bungee jumping Praha z plošiny jeřábu

Bungee jumping Praha z plošiny jeřábu je něco naprosto jedinečného, nevídaného a skoro neskutečného. Jen málokoho by napadlo skákat střemhlav dolů z 50 metrů z jeřábu. Ale neuvěřitelné se stává skutečným a vy si můžete vyzkoušet bungee jumping z jeřábu nejen sami, ale klidně i v tandemu, což váš zážitek nejen umocní, ale taková neskutečná jízda vás zaručeně ještě víc stmelí. Dozvědět se více o bungee v Praze


Jak bungee jumping v Praze probíhá?


Ten pravý adrenalin tady začíná mnohem dřív než u jiných typů skoků. Na most si totiž nemusíte vyšlápnout až od hladiny řeky – zato na jeřáb musíte nejdřív vyšplhat, což už samo o sobě skrývá nevšední zážitek. A čím výš stoupáte, tím rychlejší je váš tep a tím víc adrenalinu vám proudí krví. Stačí jeden pohled dolů a žasnete, jestli tohle vůbec dáte. Ta výška, ten prostor – působí to naprosto famózně.

Bungee jumping Praha

A pak se necháte přivázat, ozve se příkaz „3…2…1…JUMP!“, odrazíte se a najednou letíte volným pádem dolů, přímo k zemi, strašnou rychlostí se přibližujete k povrchu a v hlavě se vám mísí tolik různých protichůdných emocí – až se najednou lano zastaví těsně nad zemí a vytáhne vás podobně nečekanou rychlostí zase vzhůru, takže najednou máte pocit, že letíte vstříc nebesům. Je to tak nepopsatelný zážitek, že ho nepředčí snad vůbec nic jiného. A jediným vaším přáním bude zase si to zopakovat – protože bungee jumping z jeřábu je prostě síla.

Tenhle extrémní zážitek má skvělou výhodu, že se dá absolvovat na mnoha místech po celé České republice – stačí zkrátka mít tam ten správný jeřáb. Snoubí v sobě adrenalin z bungee jumpingu z mostu, ale přináší úplně jinou formu prožívání, protože se řítíte vstříc pevné zemi. A i když to trvá jen pár vteřin, pro vás to bude celá, nádherná věčnost.


Kdo může bungee z jeřábu v Praze absolvovat?

Podobně jako u jiných typů bungee jumpingu, i skok z jeřábu je vhodný pro lidi bez zdravotních obtíží a zcela zapovězený je těhotným ženám, lidem po nedávných těžkých operacích nebo těm s onemocněním srdce a jiných vnitřních orgánů. Pro ostatní je to ale něco, co by určitě chtěli zažít, protože volný pád je stav, který prožívají jen astronauti a piloti a normálním smrtelníkům bývá zapovězen – tak proč si to nevyzkoušet, když je ta možnost a jeřáby připravené pro bungee jumping stojí na tolika místech v Česku?


Bungee jumping Praha – recenze:

Můj první skok a myslím, že ne poslední, bylo to neskutečný 😀 Dobrá organizace a profi přístup, můžu jen doporučit. Milan R., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete bungee zažít nebo někomu darovat?

Pokud byste měli v úmyslu udělat někomu nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu a vzrušení, není nic lepšího než darovat mu bungee jumping. Ať už jde o oslavu narozenin, výročí, nebo jen takový ten moment, kdy chcete někomu ukázat, že si ho vážíte a chcete mu dopřát něco skutečně speciálního, dárkové poukazy na bungee jumping jsou tou správnou volbou. S dárkovými poukazy na bungee jumping můžete dát svým blízkým nebo přátelům možnost vyzkoušet si ten pocit svobody a dobrodružství, který přináší skok z výšky. A co je nejlepší, tyto poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců, takže obdarovaný bude mít dostatek času si vybrat ideální okamžik pro svůj skok. Máte to sem daleko? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.