Bungee jumping Praha

Bungee jumping Praha z plošiny jeřábu

Bungee jumping Praha z plošiny jeřábu je něco naprosto jedinečného, nevídaného a skoro neskutečného. Jen málokoho by napadlo skákat střemhlav dolů z 50 metrů z jeřábu. Ale neuvěřitelné se stává skutečným a vy si můžete vyzkoušet bungee jumping z jeřábu nejen sami, ale klidně i v tandemu, což váš zážitek nejen umocní, ale taková neskutečná jízda vás zaručeně ještě víc stmelí. Dozvědět se více o bungee v Praze


Jak bungee jumping v Praze probíhá?


Ten pravý adrenalin tady začíná mnohem dřív než u jiných typů skoků. Na most si totiž nemusíte vyšlápnout až od hladiny řeky – zato na jeřáb musíte nejdřív vyšplhat, což už samo o sobě skrývá nevšední zážitek. A čím výš stoupáte, tím rychlejší je váš tep a tím víc adrenalinu vám proudí krví. Stačí jeden pohled dolů a žasnete, jestli tohle vůbec dáte. Ta výška, ten prostor – působí to naprosto famózně.

A pak se necháte přivázat, ozve se příkaz „3…2…1…JUMP!“, odrazíte se a najednou letíte volným pádem dolů, přímo k zemi, strašnou rychlostí se přibližujete k povrchu a v hlavě se vám mísí tolik různých protichůdných emocí – až se najednou lano zastaví těsně nad zemí a vytáhne vás podobně nečekanou rychlostí zase vzhůru, takže najednou máte pocit, že letíte vstříc nebesům. Je to tak nepopsatelný zážitek, že ho nepředčí snad vůbec nic jiného. A jediným vaším přáním bude zase si to zopakovat – protože bungee jumping z jeřábu je prostě síla.

Tenhle extrémní zážitek má skvělou výhodu, že se dá absolvovat na mnoha místech po celé České republice – stačí zkrátka mít tam ten správný jeřáb. Snoubí v sobě adrenalin z bungee jumpingu z mostu, ale přináší úplně jinou formu prožívání, protože se řítíte vstříc pevné zemi. A i když to trvá jen pár vteřin, pro vás to bude celá, nádherná věčnost.


Kdo může bungee z jeřábu v Praze absolvovat?

Podobně jako u jiných typů bungee jumpingu, i skok z jeřábu je vhodný pro lidi bez zdravotních obtíží a zcela zapovězený je těhotným ženám, lidem po nedávných těžkých operacích nebo těm s onemocněním srdce a jiných vnitřních orgánů. Pro ostatní je to ale něco, co by určitě chtěli zažít, protože volný pád je stav, který prožívají jen astronauti a piloti a normálním smrtelníkům bývá zapovězen – tak proč si to nevyzkoušet, když je ta možnost a jeřáby připravené pro bungee jumping stojí na tolika místech v Česku?


Bungee jumping Praha – recenze:

Můj první skok a myslím, že ne poslední, bylo to neskutečný 😀 Dobrá organizace a profi přístup, můžu jen doporučit. Milan R., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete bungee zažít nebo někomu darovat?

Pokud byste chtěli bungee někomu darovat, je to možné díky dárkovým poukazům a balením s platností min. 12 měsíců. Nevybrali jste si? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.