Bungee jumping Harrachov

Bungee jumping Harrachov

Bungee jumping Harrachov nabízí jedinečný zážitek, který nemůžete najít nikde jinde v České republice. Skok z televizní věže rozhodčích, čnící 145 metrů nad malebným krkonošským městem, s nádhernými výhledy – a se střemhlavým pádem do 36metrové hlubiny. Právě Harrachov je ideálním místem, kde si mohou bungee jumping vyzkoušet všichni, které tento adrenalinový zážitek láká, ale ke skoku z mostu ještě nesebrali dostatek odvahy. Oproti skoku do 62 metrů, které nabízí například most přes řeku Hačka u Chomutova, je tohle doslova legrace a užijí si to všichni, kteří sní o volném pádu. Dozvědět se více o Bungee v Harrachově


Na co se můžete těšit?

Jakmile zazní ten kouzelný povel „3…2…1….JUMP!“ a vy se odrazíte a začnete padat po hlavě do náhle neskutečně vypadající hlubiny, začne ve vašem těle rázem stoupat hladina adrenalinu, zvýší se vám tepová frekvence a vy zažijete neskutečný okamžik euforie, kdy se budete řítit dolů, ničím nebrzděni, ničím nesvázáni, volní jako ptáci – načež vás lano zastaví kousek nad zemí a vymrští vás neočekávanou rychlostí zase zpátky, abyste si mohli volný let v menší míře zopakovat. A vy budete nadšením bez sebe, výskat, řvát a přát si, aby to nikdy neskončilo, protože tohle je vážně NĚCO.


Kdy se bungee z věže skáče?

Obrovskou výhodou bungee jumpingu z věže v Harrachově je, že se tu dá skákat celoročně (například u mostů je sezóna od jara do podzimu). Mohou si to tu navíc vyzkoušet nejen úplní laici, ale právě tahle televizní věž nabízí různé možnosti také zkušeným bungee-jumpistům, aby si při příkrém letu vyzkoušeli všechny možné triky, kterými jistě ohromí publikum a ještě to zintenzivní jejich pocit ze skákání.


Proč vybrat právě bungee jumping Harrachov?

Harrachovský bungee jumping nenabízí jen sólo skoky, ale můžete si tu střihnout také tandem, ať už s kamarádem, partnerem nebo svým potomkem. Zvlášť pro děti je to naprosto neskutečný zážitek, který změní celý jejich dosavadní pohled na svět – a to doslova. Je možné objednat si i DVD záznam, který vám pak umožní připomínat si tenhle skvostný zážitek do konce života – ale věřte, že na něj nezapomenete ani bez natáčení. Z věže si totiž neskočíte každý den. A proto když skončíte, budete si přát zažít to znovu – a znovu – a znovu.


Recenze na bungee jumping Harrachov:

Skvělý a dobře organizovaný ze strany provozovatele. Všechno mi bylo vysvětleno, na vrcholu věže jsem ani neměl čas se začít bát a byl jsem dole. Škoda jen, že to bylo tak rychlý 🙂 Ondřej P., hodnocení: 5/5

Další recenze naleznete na Adrop.cz

Chcete bungee zažít nebo někomu darovat?

Pokud byste chtěli bungee někomu darovat, je to možné díky dárkovým poukazům a balením s platností min. 12 měsíců. Nevybrali jste si? Podívejte na další místa kde se bungee v ČR skáče.